Na tablicy obok grupy Wzgórze znajduje się galeria prac konkursowych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłów i zaangażowania. Nagrody zostaną wręczone 14 listopada podczas przedszkolnych uroczystości związanych ze stuleciem odzyskania niepodległości.
W Gaju pojawił się kolejny bohater. Rodzice dziewczynki bawili się wspólnie z dziećmi i wykonali piękne prace plastyczne 🙂
Grupa Sad rozmawiały ostatnio o owocach i warzywach. Dzieci zaznaczały, które części warzyw znajdują się pod ziemią, a które nad.
Trzecim już bohaterem tygodnia w grupie Gaj była najprawdziwsza dama! Mała księżniczka wraz z zaproszoną przez nią mamą świetnie bawiły się z dziećmi – mama przeczytała im książkę, a później odbyły się królewskie tańce! 😉
Jedna z zerówek wybrała się do centrum Lublina, żeby spędzić miło i pożytecznie czas. Grupa Zagajnik wzięła udział w cyklicznych warsztatach gier planszowych na Lubartowskiej 77.
Przedszkolaki z zerówki uczyły się niedawno o owocach i o tym, jak być samodzielnym. A najlepszym pomysłem na ich spróbowanie jest po prostu wspólne wykonanie soku 🙂 Pomagał im w tym misio Dyzio, który niedawno dołączył do grupy Wzgórze 🙂
Zapraszamy do galerii!
Tym razem chlopiec został bohaterem tygodnia w grupie Gaj. Razem z mamą zaprosili pana, ktory stworzył dla dzieci pyszną watę cukrową! Nie tylko grupa Gaj załapała się na odrobinę słodyczy 😉
Grupa Sad zorganizowała Dzień pisania listów. Dzieci przez cały tydzień miały możliwość wspólnie z rodzicami napisać listy, a następnie wrzucić je do zamocowanej przed wejściem do sali skrzynki. Dzieciaki naprawdę postarały się, by wszystkie były estetycznie wykonane.